Wpisy z Grudzień, 2012

Tancerka

Tancerka Tancerka jest to kobieta, która jednak ma piękne ciało, ponieważ skoro taniec taki polega na rozbieraniu się to oczywiście możemy się spodziewać, tego, że kobiety muszą mieć co pokazać, a najważniejsze w tym wszystkim jest to oczywiście aby nie miały one kompleksów, ponieważ wstyd na scenie egzotycznej nie jest polecany. Widzowie najczęściej to wygłodniały tłum mężczyzn, który pragnie zobaczyć nagie ciało kobiety i dodatkowo jest w stanie zapłacić za to bardzo wielkie pieniądze , a więc nic prostszego jak otworzyć klub nocny i zacząć zarabiać pieniądze. Tancerki muszą mieć specjalne umiejętności, które pomogą im w tym zawodzie i jak już wspomniałem we wstępie musi to być piękne ciało, a jednocześnie doskonałe poczucie rytmu, ponieważ od tego jak będzie się poruszała dana kobieta będzie zależało to czy uda jej się zawładnąć sercami widowni i jednocześnie to czy uda jej się zarobić sporo pieniędzy, ponieważ tancerki egzotyczne najczęściej żyją z napiwków, które są im wręczane przez zadowolonych klientów.

Klub nocny

Klub nocny Kluby nocne to nic innego jak miejsca pracy danych tancerek, ponieważ nie mogą one obnażać się one w miejscach gdzie dostęp mają młodzi, a przynajmniej nie pełnoletni ludzie, a wiec jak się pewnie sami możecie domyślić do klubu nocnego nie wolno wchodzić osobom poniżej pełnoletności. Jest to bardzo surowo pilnowane, ponieważ właściciel klubu w przypadku przyłapania na wpuszczaniu do klubu niepełnoletnich może ponieść bardzo wysokie kary, a to by było mu strasznie nie na rękę. Oczywiście z czasem ludzie rozumieją, że nie wolno popełniać tak wielkich błędów i selekcja odbywa się już na wejściu do klubu, co moim zdaniem jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Bardzo często kluby nocne są wyposażone w bardzo ciekawy barek, który potrafi zaoferować niemalże wszelkie rodzaje trunków. Ogólnie rzecz biorąc to kluby nocne są bardzo dochodowe, ale niestety musimy mieć bardzo wielkie poparcie, ponieważ klubu nocne to bardzo niebezpieczny interes i bez odpowiedniego wsparcia kolegów nie uda nam sobie poradzić z przeciwnościami.

O tańcu egzotycznym

O tańcu egzotycznym Taniec egzotyczny to bardzo ciekawa sztuka, ponieważ dzięki tańcom można bardzo często wyrazić samych siebie i jednocześnie się od stresować, ale co za tym idzie nie do końca jest to rozumiane w tańcach egzotycznych. W naszym pojęciu tańce egzotyczne są to takie, gdzie kobieta tańczy sama, a na dodatek się rozbiera, a wiec są to tańce rozbierane, ale nie jest to tylko pokaz nagości, ale przede wszystkim polega to na rytmicznym poruszaniu się w rytm muzyki która najczęściej leci w tle. Z tańcami egotycznymi nie widzimy się na co dzień, ponieważ nie jest to przeznaczone dla młodzieży, a więc aby móc zaobserwować tańce egzotyczne najczęściej musimy się oczywiście wybrać do klubu nocnego, ponieważ dzięki temu będziemy w stanie uniknąć niepełnoletnich ciekawskich oczu, a z drugiej jednak strony możemy się bardzo szybko przekonać że tańce takie to prawdziwa sztuka. Elementy tańca jakie są niemalże akrobatyczne wymagają od tancerek bardzo wielkiej sprawności fizycznej, a więc najczęściej są one smukłe i wysportowane.

Taniec to zdrowie

Taniec to zdrowie Od setek lat po całym świecie krąży powiedzenie, którego treść brzmi w sposób następujący: „sport to zdrowie”. Praktycznie każdy lekarz na świecie potwierdzi te słowa dodając zapewne od siebie ile to pożytku dla naszego zdrowia może przynieść odrobina sportu. Oczywiście zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Nasuwa się jednak pytanie skoro świadomość tego, iż sport tak korzystnie wpływa na nasze ciała i dusze to dlaczego tak mało osób z tego korzysta. Odpowiedzi można szukać w wielu wymiarach. Jedni powiedzą, że nie mają czasu, inni, że nie mają talentu. A moim zdaniem to chodzi tylko i wyłącznie o to, że ktoś nie znalazł odpowiedniego dla siebie sportu. Alternatywą może być taniec. Tak (!) zwykły taniec towarzyski. I nie jest ważna tutaj znajomość kroków. Wiadomo kroki w tańcu pozwalają stwierdzić, że to co my robimy na parkiecie można jakoś konkretnie nazwać, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest zabawa. I o tym warto pamiętać. Więc, że tak powiem czy można prosić?!