Wpisy z kategorii 'Rozrywka'

Wieczory kawalerskie

Wieczory kawalerskie Wieczory kawalerskie jest to pewnego rodzaju dodatek, ponieważ nie każda kobieta ma okazje na nim występować. Oczywiście nie zawsze możemy się spotkać z występami na wieczorze kawalerskim, ale jednak z całą pewnością uda nam się spotkać nie jednego pana, który nie znając swoich możliwości będzie w stanie nieważkości z powodu upojenia alkoholowego. Często na wieczorach kawalerskich są występy tancerek, ponieważ w gruncie rzeczy żegna się kolejnego kawalera, który dochodzi aby ożenić się z kobietą z jego marzeń. Tancerki najczęściej są bardzo pięknymi kobietami, które swoimi ruchami ciała potrafią przyprawić mężczyznę o wielkie podniecenie. Często tancerki jednak występują jedynie dla pana młodego, a wiec reszta jedynie może sobie dzielnie pooglądać bardzo cudowny i erotyczny występ. Musimy wiedzieć, że za specjalną dopłatą najczęściej tancerki są w stanie przespać się z kawalerem, ale jedynie z nim, ponieważ na ogół prostytucja masowa nie wchodzi w grę, co w sumie zależy od danej tancerki.

Widzowie

Widzowie Widzowie takich występów to przede wszystkim panowie, którzy jasna sprawa są już pełnoletni. Najczęściej spotyka się mężczyzn, którzy mają już swoje lata i ich żony już nie są tak piękne jak to się miało na początku ich znajomości. Oczywiście nie wykluczam tego, że już ich nie kochają, ponieważ tak nie jest, ale od czasu do czasu lubią sobie pocieszyć oko bardzo pięknym i młodym ciałem kobiecym. Ogólnie można się spotkać z niczym innym jak męską widownią, ale jasna sprawa , że kobiety również mogą być kibicami takich pokazów, ponieważ rozbieranie się ma jedynie przyciągnąć klienta, a przecież damska widownia również jest bardzo częsta. Podczas występów kobiet najczęściej pojawiają się napiwki, ale o nich w następnym podpunkcie. Często kobiety, które tańczą starają się podkręcić widownię, ponieważ im większe jest podniecenie, to oczywiście można się spodziewać większego skupienia na dziele artystycznym i jednocześnie wiąże się to bezpośrednio z większymi napiwkami, które oznaczają zarobek dla tancerek.

Niewiarygodne, ale prawdziwe

Niewiarygodne, ale prawdziwe Ktoś kiedyś powiedział, a może napisał, nie ważne, że rzeczą niemożliwą jest pisać o tańcu. Taniec się tańczy, a nie o nim pisać. Podobno to tak, jakby opisywać smak potraw. Dla każdego konkretne danie smakuje zupełnie inaczej. Każdy ma swoją reprezentacje rzeczywistości i tylko domyślać się możemy, kto jaką reprezentuje. Ja jednak piszę o tańcu. Gdyby poprosić dziesięć osób, aby wyobraziły sobie taniec to zapewne jedni wyobrazili sobie taniec towarzyski, inni tańce solowe, zapewne komuś przez myśl przebiegł by jakiś konkretny rodzaj tańca na przykład break dance czy też jakieś tango argentyńskie. W wyobraźni widzieliby jak kroki w tańcu zamieniają się finezję i ruch. Jak to, co nie pojęte staje się rzeczywiste. To jest magia tańca. Ten, który wypowiedział pierwsze zdanie od góry zdecydowanie miał rację. I ja jestem za tym, żeby tańczyć niż o tym pisać, bo dzięki temu samemu można poczuć wolność i swobodę jaki daje taniec. Móc poczuć to moc.

Napiwki za tańce

Napiwki za tańce Taniec jakie wykonuje tancerka , musi być piękny i jednocześnie artystyczny aby było na co popatrzeć, ponieważ gołe ciało kobiety nie jest tak bardzo atrakcyjne, jak ubrane w piękną bieliznę, która w rytmie bardzo pięknej piosenki i podczas tańca jest zdejmowana z kobiety. Mężczyźni już bardzo dawno poznali się na tej sztuce i oczywiście tańce egzotyczne na rurze, czy nawet bez niej są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne. Oczywiście człowiek potrafi bardzo mocno zabrnąć w to co robi, a więc niestety czasami tańce egzotyczne wiążą się z prostytucją, ale jednak nie powinno to być widywane, ponieważ szanujące się tancerki nie pozwalają się nawet dotknąć osobom oglądającym czyli widzom. Jest to warunek za który można nawet wylecieć z klubu z brakiem możliwości powrotu. Tancerki musza się szanować. Za ich pracę, która jest bardzo ciężka dostają napiwki, a oprócz tego jeszcze klub nocny im płaci, ponieważ dzięki temu oczywiście są one w stanie na przykład zapracować sobie na ukończenie czy rozpoczęcie studiów.